Jestem…

… mentorką w Fundacji Liderek Biznesu. Bizneswoman. Absolwentką m.in. socjologii, zarządzania zasobami ludzkimi, a także Executive MBA. Chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem jako CEO i zdobytą wiedzą – niech będą mapą na Twojej ścieżce sukcesu.

HR

… dyplomowanym doradcą zawodowym i HR-owcem, który przebył drogę od rekrutera, przez managera HR, aż do dyrektora operacyjnego w amerykańskiej spółce. Byłam też CEO i pomysłodawcą marki HUBHR.eu, gdzie tropiłam talenty i odkrywałam ich potencjał. Pomogę Ci odnaleźć się w morzu możliwości i wypłynąć na głębię.

Coach

… trenerką biznesu, coachem po Akademii Coachów Grupy Set. Absolwentką studiów podyplomowych na kierunku doradztwo zawodowe i coaching w Szkole Głównej Handlowej. Tą babką, która z Twoich sukcesów będzie się cieszyć jak ze swoich, i nie spocznie, dopóki nie dotrzecie do obranego celu.

Prywatnie

… mamą Heli i Franka. Żoną Bartka. Podróżniczką, fanką audiobooków i psa Domisia. Coachem i doradcą, który biegle włada angielskim oraz francuskim i oferuje sesje coachingowe w tych językach. Osobą, z którą możesz pogadać bez obaw, że Cię oceni albo zanudzi.

Kierunek

Ruszamy razem?