Współpracuję z …

Ula Wnuszyńska

Ula

 

Od 14 lat jestem managerem w firmie IT. Zawsze w centrum moich zainteresowań był człowiek i jego rozwój. Jednocześnie  doświadczyłam i przeszłam w firmie wszystkie etapy rozwoju od inżyniera do managera, od aspektów technicznych do zarządzania działałem, od współpracy na rynku polskim do współpracy międzynarodowej. Bogate doświadczenia biznesowe nie odwróciły uwagi od tego co w moim odbiorze jest podstawą działania firmy czyli człowiek. Zawsze też bliska mi czynnego udziału w rozwoju ludzi od tych najmłodszych jako wolontariusz w Fundacji Coder Dojo, wsparcie kobiet w Geek Girls Carrots, czy też tych już aktywnych zawodowo w Fundacji Liderek Biznesu jako Mentorka. Wsparcie merytoryczne i biznesowe jest także elementem mojej pracy w regionie jako doradca w Radzie Biznesowej przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej czy jako członek Klastra Infotech, którego jednym z celów jest wsparcie szkolnictwa w woj. podlaskim. Także w zakresie swojej pracy przez wiele lat zarządzałam szkoleniami w firmie począwszy od szkoleń technicznych po szkolenia dedykowane dla kadry menadżerskiej. Praktycznym doświadczeniem zdobytym przez te wszystkie lata chciałabym się dzielić z Tobą.

Ewa Piotrowska

Konsultant HR, Konsultant Executive Search, Rekruter

Od 15 lat związana z szeroko pojętym rynkiem usług HR. Na swoim koncie ma zarówno operacyjne zaangażowanie w projekty executive search oraz projekty rekrutacyjne w Polsce i za granicą, jak również rozwój i zarządzanie lokalnymi oraz międzynarodowymi firmami rekrutacyjnymi, które z sukcesem wprowadziła na rynek polski, przeprowadzając je od fazy start-up’u do stabilnej organizacji.

Prowadziła projekty dla międzynarodowych i globalnych klientów, obsadzając stanowiska zarządcze i menedżerskie, głownie w Europie Środkowo – Wschodniej.

Skupiona przede wszystkim na realizacji projektów executive search
i rekrutacyjnych, projektów z obszaru management assesment & advisory oraz doradztwa procesowego.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskała tytuły magistra na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość.

W trakcie studiów doktoranckich na SGH prowadziła zajęcia ze studentami studiów magisterskich i podyplomowych z zarządzania strategicznego, zarządzania operacyjnego oraz project management.

Joanna Hayder

Psycholog, Coach, Konsultant HR, Assessor

Psycholog, asesor i coach. Od ponad 15 lat zajmuje się tematyką HR. Oferuje wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego dla klientów indywidualnych i firm, promując ideę równowagi życiowej oraz integralnego podejścia do człowieka.

Ma na swoim koncie kilka lat pracy w firmach doradztwa personalnego, w tym w polskim oddziale międzynarodowej sieci Russell Reynolds Associates.

Zajmuje się głównie projektami executive search i management assessment oraz projektami doradczymi z obszaru wartości i kultury firmy. Prowadzi też coaching w procesach career transition i outplacement.

Jest certyfikowanym coachem (certyfikaty ICC ACSTH oraz VCC). Posiada certyfikat asesora metodą Hogana (Hogan Assessment Systems) i Praktyka NLP z Polskiego Instytutu NLP.

Absolwentka dwóch wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego: Psychologii oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Kierunek

Ruszamy razem?