Media

Napisali o mnie

Reskilling, przebranżowienie. Zamykają biznesy i przechodzą na etat

Reskilling, czyli zdobywanie kwalifikacji w nowych rolach zawodowych zawodowych czy też przebranżowienie, to praktyka, która ma pomóc w zmniejszeniu kosztów rekrutacji, poprzez wykorzystanie potencjału obecnych pracowników. W czasie pandemii staje się coraz popularniejsza.

#reskilling #pulshr

Jak stworzyć inkluzywne miejsce pracy?

– Zarządzanie różnorodnością wymaga od przedsiębiorstwa, by wartości takie jak godność człowieka, szacunek, równość, solidarność i sprawiedliwość były odzwierciedlone we wszystkich aspektach działalności firmy. Za wdrożenie takiej strategii może odpowiadać dział HR, specjalista D&I, czyli Diversity & Inclusion, lub kadra zarządzająca – mówi Marta Kowalczyk-Rompała, CEO HUBHR.

#różnorodność #miesjcepracy #goldenline

Depresja pracownika - jak pomóc mu z nią walczyć?

Co czwarty Polak zmaga się z problemami natury psychicznej. Długotrwały stres towarzyszący nam podczas pandemii prawdopodobnie pogorszy tę statystykę. Jak pracodawcy mogą zadbać o swoich podopiecznych? - Choroba psychiczna pracownika wymaga od pracodawcy wrażliwości i empatii. Nie możemy sobie pozwolić na zmianę stosunku do pracownika - przestrzega Marta Kowalczyk-Rompała, CEO Hub HR.

#depresja #mycompany

Czy startup potrzebuje HR? 5 powodów, dla których zmienisz zdanie

38 W marcu ukazał się pierwszy w Polsce raport dotyczący wyzwań HR-owych w startupach i szybko rozwijających się firmach technologicznych. Według badania HR Hints ponad 70% founderów i managerów traktuje problemy HR-owe w ich firmach jako ważniejsze lub tak samo ważne jak np. problemy finansowe, technologiczne czy sprzedażowe. Wszyscy wiemy, że startup zaczyna się od pomysłu. Ale co dalej? Poznaj 5 powodów, dlaczego potrzebujesz specjalistów humanresources.

#startup #zespol #mamstartup

kontakt

Zapraszam do wspólnej rozmowy

Napisz do mnie: marta@mkrconsulting.pl

Zadzwoń: 504036670