Coaching

Usiądźmy razem i porozmawiajmy o Twoich celach

Jak może wyglądać nasza współpraca?

Coaching indywidualny to intensywna forma pracy rozwojowej w formule „jeden na jeden”. To katalizator zmian, który wspiera klienta w wyznaczaniu celu, planowaniu działań i radzeniu sobie z przeszkodami stojącymi na drodze do docelowego punktu. To narzędzie, które dodaje odwagi, wiary i przyspiesza pojawienie się widocznych efektów pracy w wybranym obszarze.

Coaching dla Kobiet

Lifecoaching

Program składający się z 8 sesji dla tych, którym brakuje pewności czy decyzje, które podejmują, są słuszne. Dla osób, które trapią wątpliwości czy wykorzystują swój potencjał i żyją pełnią życia, a także mają problem z formułowaniem celów osobistych.

Coaching dla kobiet

Coaching kariery

Program składający się z 8 sesji dla osób, które czują, że zagubiły się na ścieżce kariery, chcą być w pracy najlepszymi wersjami siebie, odkrywać kim są i wykorzystać tę wiedzę w budowaniu sukcesu zawodowego.

Coaching

Leadership coaching

Program składający się z 8 sesji dla menadżerów i osób przygotowujących się do zarządzania zespołami. Dla tych, którzy chcą odkryć w sobie lidera i budować swoją pozycję na solidnych fundamentach.

Jak to wygląda?

Proces coachingowy trwa 8 sesji (4-6 miesięcy):

1. sesja otwierająca (90 min)
2. 6 sesji (45-60 min)
3. sesja zamykająca (90 min)

Sesje mogą odbywać się w cztery oczy lub online. Odstępy pomiędzy sesjami trwają minimalnie 10, a maksymalnie do 20 dni.

Potrzebujesz coacha dla pracowników?

Możemy umówić się na określoną liczbę konsultacji coachingowych dla Twojej firmy. Regularne spotkania, interwencje, a może warsztaty z team leaderami?

Odezwij się a znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji.

Nie wiesz czy to dla Ciebie?

Zanim zaczniemy pracować w cyklu, zapraszam Cię na rozmowę telefoniczną lub spotkanie online w celu sprawdzenia dopasowania coacha i klienta.