Dla Ciebie lub Firmy

Jakiego wsparcia potrzebujesz?

Zastanów się

Jaki mógłby być powód naszej współpracy i dlaczego jesteś akurat tutaj?

Zastanów się

Jaki mógłby być powód naszej współpracy i dlaczego jesteś akurat tutaj?

Jeśli nie widzisz swojego powodu powyżej, nie martw się na naszym pierwszym darmowym spotkaniu wspólnie ustalimy odpowiedni program dla Ciebie

Stoisz w obliczu wyzwań, do których nikt Cię nie przygotował?

Nie musisz od razu wiedzieć wszystkiego. Pomogę Ci zmierzyć się z menedżerskimi zadaniami i zbudować Twoją pozycję, w oparciu o stały rozwój kompetencji. 

Razem poukładamy relacje w Twoim zespole, powalczymy z Twoimi przekonaniami, które Cię powstrzymują przed sięganiem po sukces i wybierzemy strategiczne obszary, na które przekierujesz uwagę.

Zostałam mentorką, bo największą radość sprawia mi pomaganie  innym – może teraz Twoja kolej?

Dowiedz się więcej

Zapisz się na mentoring

Masz czasem wrażenie, że z niektórymi osobami z Twojego otoczenia kompletnie nie umiesz współpracować? 

Może to nie jest jakaś ukryta prawda, ale na pewno zapominamy o tym na co dzień. Każdy jest inny – to piękne i męczące zarazem. Dzięki testowi Facet 5 zrozumiesz co cię motywuje i  jaki styl pracy preferujesz. A jeśli zrobisz to firmowo, jest to okazja, żeby każdy nawzajem mógł się zrozumieć. To pierwszy krok do reorganizacji sposobu współpracy między wami i do lepszych relacji.

Wynik podpowie też jak wykorzystać w pełni Twoje indywidualne cechy i jak pomóc Ci rozwijać się dalej. Zaczynamy działać?

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z testu Facet 5

Czy Twoje aktualne cele są dalej korzystne? Czy to co robisz jest na pewno tym czego potrzebujesz i co pcha Cię w odpowiednim kierunku?

To i o wiele więcej będziemy w stanie wypracować na naszych spotkaniach. Dzięki rozmowie, zadaniom i konstruktywnym przemyśleniom zweryfikujesz swoje dotychczasowe działania. Pomogę Ci znaleźć swoje miejsce na świecie, poprawić samopoczucie i jakość życia.

Kocham caoching, bo widzę jakie diametralne zmiany w życiu mogą zajść już po kilku sesjach. Uwielbiam patrzeć jak moi klienci przechodzą ze stanu A do B i czerpią z życia jak najwięcej.

Dowiedz się więcej

Zapisz się na coaching

Dopiero robisz swój pierwszy poważny krok w świecie kariery i nie wiesz gdzie się skierować? Może jesteś już po kilku doświadczeniach i stwierdzasz, że potrzebujesz zmiany? A to, co dotychczas było Twoją pracą przestało sprawiać Ci przyjemność?

 

Praca w życiu człowieka jest ważniejsza niż może się nam wydawać. Spędzamy w niej dużą część swojego życia, więc lepiej jeśli czujemy z niej zadowolenie
i satysfakcje. Ale jak to zapewnić?

Poznanie siebie, swoich mocnych stron oraz słabości jest pierwszym krokiem do wyboru przyszłego zawodu. Razem ustalimy, na czym Ci zależy oraz czego tak naprawdę pragniesz i jakie predyspozycje posiadasz. Droga będzie długa, ale na pewno warta przejścia!

Dowiedz się więcej

Zapisz się na doardztwo zawodowe

Organizacja jest jak ludzki organizm, a human resources to jego serce. Razem sprawmy, że zabije mocniej!

Szkolenia dla kadry zarządzającej, które oferuję, to okazja bym z zewnątrz spojrzała na zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie i pomogła Wam zoptymalizować procesy od wewnątrz. 

Dowiedz się więcej

Skorzystaj ze wsparcia HR

Czekam na Twoją wiadomość!

Spotkania realizuję online lub w formule na żywo. Ważne, aby było Ci wygodnie!