Mentoring

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem w biznesie.

Sesja mentoringowa (90 min)

Czujesz, że walisz głową w mur?  Wyczuwasz przestój w karierze? Potrzebujesz przegadać swój problem z kimś, kto przeszedł podobną drogę? Mentor biznesowy czeka, by Cię wysłuchać i Ci doradzić.

Jak to wygląda?


Sesja mentoringowa to indywidualne spotkanie z mentorem, którego celem jest uzyskanie profesjonalnej pomocy i wsparcia w ruszeniu z miejsca z biznesem, dokonywania zmian w zawodowym życiu oraz w przechodzeniu trudnych sytuacji w pracy. Spotkanie w formie rozmowy trwa 90 minut i skupia się na jednym problemie.

Przeczytaj o tym czym różni się mentoring od coachingu ➡

http://marketingibiznes.pl/biznes/czym-rozni-sie-coaching-biznesowy-od-mentoringu/

Proces mentoringowy

(min. 6 spotkań po 90 min)

“Frodo Baggins usłyszał “”Masz mój miecz. Mój łuk. I mój topór.”” Ja mówię: Masz moje doświadczenie przedsiębiorcy, moją perspektywę rekrutera i moje wykształcenie w doradztwie zawodowym i coachingu.

Proces mentoringowy to wspólna droga do Twojego celu. Gdy wyruszysz w drogę “”po swoje””, potrzymam Ci mapę i doradzę jak omijać przeszkody. Tak wyobrażam sobie nasz proces mentoringowy!

Jak to wygląda?

Cykl składa się z 6-8 spotkań po 90 min. Częstotliwość, terminy i formę (na żywo lub zdalnie) spotkania ustalimy razem – po zakupie pakietu skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin. Współpraca opiera się o kontrakt zawarty między Mentorem a Uczniem, który określa cele, ramy czasowe procesu, zasady komunikowania się oraz zasady poufności.

Sesja próbna

Nie masz pewności, że to rozwiązanie dla Ciebie? Zacznijmy od godzinnej sesji kontraktującej – bezpłatnej i niezobowiązującej. To godzinne spotkanie zapoznawcze służy nakreśleniu obszarów do pracy i zasad współpracy.